Продукція > IDT > XLH335040.680JX4X
XLH335040.680JX4X IDT
IDT_XLH_DST_20170621-1152824.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators HCMOS Crys Osc 750fs 50ppm 3.3V 40.68MHz
Написати відгук