XLH335058.700000X
XLH335058.700000X Renesas Electronics Corporation
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 58.7000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 47mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 58.7 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 58.7000MHZ HCMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 47mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 58.7 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLH335058.700000X XLH335058.700000X Виробник : IDT IDT_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180907-961566.pdf Standard Clock Oscillators 58.7 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm