Продукція > IDT > XLH335108.000000I
XLH335108.000000I IDT
IDT_XLH_DST_20170621-1152824.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 108 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm
Написати відгук