XLH335250.000000I
XLH335250.000000I Renesas Electronics Corporation
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 250.0000MHZ HCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 60mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 250 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 250.0000MHZ HCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 60mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 250 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLH335250.000000I XLH335250.000000I Виробник : Renesas Electronics REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302.pdf Standard Clock Oscillators 250 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm