XLI98-10-10-2.25
XLI98-10-10-2.25 t-Global Technology
XLi98.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: XL25 CERAMIC 10X10MM W/LI98C ADH
Packaging: Box
Material: Ceramic
Length: 0.394" (10.00mm)
Shape: Square
Type: Heat Spreader
Width: 0.394" (10.00mm)
Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Fin Height: 0.089" (2.25mm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XL25 CERAMIC 10X10MM W/LI98C ADH, Packaging: Box, Material: Ceramic, Length: 0.394" (10.00mm), Shape: Square, Type: Heat Spreader, Width: 0.394" (10.00mm), Package Cooled: Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Fin Height: 0.089" (2.25mm), Part Status: Obsolete.