Продукція > IDT > XLL320125.000JX6I8
XLL320125.000JX6I8 IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 100ppm 2.5V 125MHz
Написати відгук