Продукція > IDT > XLL320400.000JX6I
XLL320400.000JX6I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 100ppm 2.5V 400MHz
Написати відгук