Продукція > IDT > XLL325150.000JX6I
XLL325150.000JX6I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 2.5V 150MHz
Написати відгук