Продукція > IDT > XLL325200.000000X
XLL325200.000000X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 200 MHz, LVDS 2.5V, 50 ppm
Написати відгук