Продукція > IDT > XLL325300.000000I
XLL325300.000000I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 300 MHz, LVDS 2.5V, 50 ppm
Написати відгук