Продукція > IDT > XLL326100.000JX6X
XLL326100.000JX6X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 25ppm 2.5V 100MHz
Написати відгук