Продукція > IDT > XLL326125.000000I
XLL326125.000000I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 125 MHz, LVDS 2.5V, 25 ppm
Написати відгук