XLL326125.000000X Renesas Electronics America Inc
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 125 MHz, LVDS 2.5V, 25 ppm.
Інші пропозиції XLL326125.000000X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLL326125.000000X Виробник : IDT IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf Standard Clock Oscillators 125 MHz, LVDS 2.5V, 25 ppm