Продукція > IDT > XLL326150.000000X
XLL326150.000000X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 150 MHz, LVDS 2.5V, 25 ppm
Написати відгук