XLL326200.000000X
XLL326200.000000X Renesas Electronics
REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators 200 MHz, LVDS 2.5V, 25 ppm
Написати відгук