Продукція > IDT > XLL330100.000JX6X
XLL330100.000JX6X
XLL330100.000JX6X IDT
IDT_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180907-961566.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 100ppm 3.3V 100MHz
Написати відгук