Продукція > IDT > XLL330125.000JX6X
XLL330125.000JX6X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 100ppm 3.3V 125MHz
Написати відгук