Продукція > IDT > XLL330150.000JX6I8
XLL330150.000JX6I8
XLL330150.000JX6I8 IDT
IDT_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180907-961566.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 100ppm 3.3V 150MHz
Написати відгук