Продукція > IDT > XLL330156.250000I
XLL330156.250000I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 156.25 MHz, LVDS 3.3V, 100 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук