Продукція > IDT > XLL330300.000JX6I
XLL330300.000JX6I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 100ppm 3.3V 300MHz
Написати відгук