XLL335125.000000K
XLL335125.000000K Renesas Electronics
REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators 125 MHz LVDS, 3.3V, 50 ppm
на замовлення 1825 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLL335125.000000K Виробник : IDT IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf Standard Clock Oscillators 125 MHz LVDS, 3.3V, 50 ppm