XLL335133.330000X Renesas Electronics America Inc
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVDS SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 133.33 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm.
Інші пропозиції XLL335133.330000X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLL335133.330000X XLL335133.330000X Виробник : IDT IDT_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180907-961566.pdf Standard Clock Oscillators 133.33 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm
товару немає в наявності
XLL335133.330000X XLL335133.330000X Виробник : Renesas Electronics REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302-1954959.pdf Standard Clock Oscillators 133.33 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm