XLL335133.333000I Renesas Electronics America Inc
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 133.333 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm.
Інші пропозиції XLL335133.333000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLL335133.333000I Виробник : IDT IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf Standard Clock Oscillators 133.333 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm
товару немає в наявності
XLL335133.333000I XLL335133.333000I Виробник : Renesas Electronics REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302-1954959.pdf Standard Clock Oscillators 133.333 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm