Продукція > IDT > XLL335155.520JX6I
XLL335155.520JX6I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 3.3V 155.52MHz
Написати відгук