Продукція > IDT > XLL335155.520JX6X
XLL335155.520JX6X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 3.3V 155.52MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук