XLL335180.000000I Renesas Electronics America Inc
xl-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: XTAL OSC XO 180.0000MHZ LVDS SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 180 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm.
Інші пропозиції XLL335180.000000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLL335180.000000I Виробник : IDT IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf Standard Clock Oscillators 180 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm
товару немає в наявності
XLL335180.000000I XLL335180.000000I Виробник : Renesas Electronics Renesas-Electronics-1954959.pdf Standard Clock Oscillators 180 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm