Продукція > IDT > XLL335200.000JX6I
XLL335200.000JX6I
XLL335200.000JX6I IDT
IDT_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180907-961566.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 3.3V 200MHz
Написати відгук