Продукція > IDT > XLL335200.000JX6X
XLL335200.000JX6X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 3.3V 200MHz
Написати відгук