Продукція > IDT > XLL335212.500000I
XLL335212.500000I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 212.5 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції XLL335212.500000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XLL335212.500000I XLL335212.500000I Виробник : Renesas Electronics REN_XL_Crystal_Oscillators_Datasheet_DST_20220302.pdf Standard Clock Oscillators 212.5 MHz, LVDS 3.3V, 50 ppm