Продукція > IDT > XLL335212.500JX6I8
XLL335212.500JX6I8 IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 3.3V 212.5MHz
Написати відгук