Продукція > IDT > XLL335250.000JX6X
XLL335250.000JX6X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 3.3V 250MHz
Написати відгук