Продукція > IDT > XLL336100.000000X
XLL336100.000000X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 100 MHz, LVDS 3.3V, 25 ppm
на замовлення 170 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук