Продукція > IDT > XLL520150.000000I
XLL520150.000000I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 150 MHz, LVDS 2.5V, 100 ppm
Написати відгук