Продукція > IDT > XLL520200.000JS6X
XLL520200.000JS6X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 100ppm 2.5V 200MHz
Написати відгук