Продукція > IDT > XLL520250.000JS6I8
XLL520250.000JS6I8 IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 100ppm 2.5V 250MHz
Написати відгук