Продукція > IDT > XLL525100.000JS6I8
XLL525100.000JS6I8 IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 2.5V 100MHz
Написати відгук