Продукція > IDT > XLL525106.250JS6I
XLL525106.250JS6I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 2.5V 106.25MHz
Написати відгук