Продукція > IDT > XLL525125.000JS6I
XLL525125.000JS6I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 2.5V 125MHz
Написати відгук