Продукція > IDT > XLL525212.500JS6X
XLL525212.500JS6X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 2.5V 212.5MHz
Написати відгук