Продукція > IDT > XLL525312.500JS6X8
XLL525312.500JS6X8 IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 2.5V 312.5MHz
Написати відгук