Продукція > IDT > XLL525400.000JS6X
XLL525400.000JS6X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 2.5V 400MHz
Написати відгук