Продукція > IDT > XLL526106.250JS6I8
XLL526106.250JS6I8 IDT
IDT_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180907-961566.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 25ppm 2.5V 106.25MHz
Написати відгук