Продукція > IDT > XLL526155.520JS6I8
XLL526155.520JS6I8 IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 25ppm 2.5V 155.52MHz
Написати відгук