Продукція > IDT > XLL526400.000JS6I
XLL526400.000JS6I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 25ppm 2.5V 400MHz
Написати відгук