Продукція > IDT > XLL528200.000JS6X
XLL528200.000JS6X IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 20ppm 2.5V 200MHz
Написати відгук