Продукція > IDT > XLL528250.000JS6X8
XLL528250.000JS6X8 IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 20ppm 2.5V 250MHz
Написати відгук