Продукція > IDT > XLL528400.000JS6X8
XLL528400.000JS6X8
XLL528400.000JS6X8 IDT
IDT_XL-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180907-961566.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 20ppm 2.5V 400MHz
Написати відгук