Продукція > IDT > XLL52V025.000000I
XLL52V025.000000I IDT
IDT_XLL_DST_20170621-1153677.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 25 MHz, LVDS 2.5V, 50 ppm APR
Написати відгук