XLM-12.1-M5
XLM-12.1-M5 EarthLCD
XLM_12.1_M5_DS_0720.pdf?v=1594151768
Виробник: EarthLCD
Description: 12.1" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Composite, HDMI, VGA
Viewing Area: 245.76mm W x 184.32mm H
Dot Pixels: 1024 x 768
Controller Type: RTD2660H
Diagonal Screen Size: 12.1" (307.8mm)