XLM-15.0-M5
XLM-15.0-M5 EarthLCD
XLM_15.0_M5_0720.pdf?v=1594151768
Виробник: EarthLCD
Description: 15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Composite, HDMI, VGA
Viewing Area: 304.13mm W x 228.09mm H
Dot Pixels: 1024 x 768
Controller Type: RTD2660H
Diagonal Screen Size: 15" (381.00mm)